izacoach1

O mnie

Zapraszam na sesje coachingowe oraz konsultacje psychologiczne. Wszystkie usługi oferuję również w formie spotkań online.

Skontaktuj się ze mną już dziś.

Nazywam się Izabela Pakuła.

Jestem magistrem psychologii oraz filologii polskiej. Oba kierunki ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończyłam również 4-letnie Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jestem absolwentką certyfikowanej Szkoły Trenerów Umiejętności Miękkich Metrum, oraz absolwentką akredytowanego kursu Coachingu ICF ACSTH w szkole coachingu Coaching Ways.

Oferuję life coaching, coaching kariery  oraz konsultacje psychologiczne. Zarówno coaching jak i konsultacje psychologiczne mogą odbywać się w formie online.

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w różnych branżach i krajach. Mieszkałam i pracowałam kilka lat między innymi we Włoszech i Kanadzie.

Poznałam rzeczywistość pracy w dużej korporacji, pracę dla sektora pozarządowego oraz rzeczywistość prowadzenia własnej firmy.

Wychodzę z założenia, że warto czerpać z życia jak najwięcej i w pełni wykorzystać swój potencjał. Pracuję w zgodzie z założeniami psychologii pozytywnej, która skupia się na zasobach oraz na tym, jak każdy z nas może wykorzystać swoją niepowtarzalność. Pracuję w tu i teraz, aby budować lepszą przyszłość.

Interesuję się również psychosomatyką, tym, jak zdrowy styl życia i zdrowe przekonania wpływają na naszą psychikę i samopoczucie. Uprawiam regularnie sport, dużo chodzę po górach, medytuję i ćwiczę jogę. Zapraszam wszystkich, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu – na lepsze!

Wywiad ze mną w TVP Katowice: https://katowice.tvp.pl/53297632/rodzaj-zenski-21042021

Wywiad ze mną w TVP Katowice: https://katowice.tvp.pl/51779553/rodzaj-zenski-13012021

O mnie na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=5abVIyhfdoo&t=39s

Gdzie przyjmuję?

  • konsultacje online – wtorki, piątki
  • Poradnia Focus Gliwice – środy
  • Prywatny Gabinet Katowice – czwartki
Izabela Pakuła - ZnanyLekarz.pl